Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Have fun with your fail.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Have fun with your fail.. Pokaż wszystkie posty

sobota, 28 lutego 2009

Nie wiem jak to jest

... ale cały czas wygląda jakby ktoś to czytał :)

Oh well.

No to coś napiszę:

Sesja ma się ku końcowi, moje zdrowie psychiczne się normuje, nudzi mi się czasami, zaczynam nowy projekt i dowiedziałem się, że wg. google PI wynosilo 4,13 ;)

I to tyle w telegraficznym skrócie ;) Still alive