skip to main
|
skip to sidebar
Yin-Yang in a pill
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Have fun with your fail.
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
Have fun with your fail.
.
Pokaż wszystkie posty
sobota, 28 lutego 2009
Nie wiem jak to jest
Autor:
Norrdec
o
23:17
... ale cały czas wygląda jakby ktoś to czytał :)
Oh well.
No to coś napiszę:
Sesja ma się ku końcowi, moje zdrowie psychiczne się normuje, nudzi mi się czasami, zaczynam nowy projekt i dowiedziałem się, że wg. google PI wynosilo 4,13 ;)
I to tyle w telegraficznym skrócie ;) Still alive
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Co było a nie bedzie już.
▼
2012
(1)
▼
sierpnia
(1)
Raising funds for a new PC
►
2011
(1)
►
stycznia
(1)
►
2010
(1)
►
lipca
(1)
►
2009
(16)
►
grudnia
(1)
►
maja
(1)
►
kwietnia
(5)
►
marca
(3)
►
lutego
(3)
►
stycznia
(3)
►
2008
(38)
►
grudnia
(5)
►
października
(6)
►
września
(4)
►
sierpnia
(2)
►
lipca
(1)
►
maja
(6)
►
kwietnia
(5)
►
marca
(5)
►
lutego
(2)
►
stycznia
(2)
►
2007
(29)
►
grudnia
(7)
►
listopada
(11)
►
października
(11)
Your host to the end of the world.
Norrdec
Wyświetl mój pełny profil
Dworzec główny
Only one of us can stand under Heaven
Polo Yin
Overheard at Western
Deviantart
Mail
norrdec (at) gmail.com
Biednych owieczek które tu zaciągnąłem:
Free Blog Counter
-
Einhell