Pokazywanie postów oznaczonych etykietą PO Wybory happy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą PO Wybory happy. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 21 października 2007

NASZ RZĄD

Moge powiedziec teraz, ze mamy nasz rzad.
Ale jest widmo na horyzoncie ze PiS bedzie sie staral uniewaznic wybory.

Ale poki co!

Z tego co wiem PO brakuje zaledwie kilku mandatow do wieszkosci. Wystarczy kogoś wziasc pod skrzydla... I juz mamy wiekszosc.

No coz... a teraz tylko powiedziec powodzenia. I oby to nie bylo wszystko wyborcza kielbasa...