Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pierdole. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą pierdole. Pokaż wszystkie posty

sobota, 15 marca 2008

Kurwa

Jesli ja sie nie odzywam to jestem zlym czlowiekiem, a kiedy ja sie martwie to chuj, wymadrzam sie i moge isc w cholere.

Kurwa >.<