Alcohol Anonymous Aggro-ed Norrdec
Wilki Urken
Nic nie przychodzi do głowy
Samotny człowiek w środku dnia
Zupełnie sam
Na ulicy gwar
Zgubione szczęście
Nigdy nie wraca, choćbyś chciał
Tyle w życiu się zmienia
Zaufaj przeznaczeniu
Pijemy za lepszy czas
Za każdy dzień, który w życiu trwa
Za każde wspomnienie, co żyje w nas
Niech żyje jeszcze przez chwilę
Nie nie przychodzi do głowy
Nic cie poprawisz, choćbyś chciał
Czekaj na wiatr
Zjawi się sam
Wykorzystaj tę chwilę
Może cię spotkać w środku dnia
Nie trać wiary w marzenia
Tyle jest do stracenia
Pijemy za lepszy czas
Za każdy dzień, który w życiu trwa
Za każde wspomnienie, co żyje w nas
Niech żyje jeszcze przez chwilę
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pijemy za lepszy czas.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pijemy za lepszy czas.. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 27 kwietnia 2008
Subskrybuj:
Posty (Atom)