Wilki- Love Story
Po co budowac dom, w którym nie zamieszka miłośc
Po co przysiegi składac wciąż
skoro nie można ich dotrzymac
Tak właśnie jest z nami,czuje to w kościach
W zwykłym spojrzeniu,w braku zazdrości
Zgubiłem obraz,gdy wychodziłem
Z mojego domu. Kiedy to bylo?
Ref
To już koniec baby,skończyło się love story
Jestem już zmęczony, wracam dziś do żony
To już koniec baby, kłamiesz dla pieniędzy
Jestem już zmęczony, wracam dziś do żony
Pełne świątynie w krąg a wszyscy grzeszą,kradną,cudzołożą
Pożegnac trzeba się
skoro nie można płynąc jedną łodzią
Tak właśnie jest z nami, czuję to w kościach
W braku szacunku, w braku czułości
Wychodzę z domu, czuję że żyję
Co się zdarzyło, kiedy to było?
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wilki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wilki. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 1 maja 2008
niedziela, 27 kwietnia 2008
AAANorrdec
Alcohol Anonymous Aggro-ed Norrdec
Wilki Urken
Nic nie przychodzi do głowy
Samotny człowiek w środku dnia
Zupełnie sam
Na ulicy gwar
Zgubione szczęście
Nigdy nie wraca, choćbyś chciał
Tyle w życiu się zmienia
Zaufaj przeznaczeniu
Pijemy za lepszy czas
Za każdy dzień, który w życiu trwa
Za każde wspomnienie, co żyje w nas
Niech żyje jeszcze przez chwilę
Nie nie przychodzi do głowy
Nic cie poprawisz, choćbyś chciał
Czekaj na wiatr
Zjawi się sam
Wykorzystaj tę chwilę
Może cię spotkać w środku dnia
Nie trać wiary w marzenia
Tyle jest do stracenia
Pijemy za lepszy czas
Za każdy dzień, który w życiu trwa
Za każde wspomnienie, co żyje w nas
Niech żyje jeszcze przez chwilę
Wilki Urken
Nic nie przychodzi do głowy
Samotny człowiek w środku dnia
Zupełnie sam
Na ulicy gwar
Zgubione szczęście
Nigdy nie wraca, choćbyś chciał
Tyle w życiu się zmienia
Zaufaj przeznaczeniu
Pijemy za lepszy czas
Za każdy dzień, który w życiu trwa
Za każde wspomnienie, co żyje w nas
Niech żyje jeszcze przez chwilę
Nie nie przychodzi do głowy
Nic cie poprawisz, choćbyś chciał
Czekaj na wiatr
Zjawi się sam
Wykorzystaj tę chwilę
Może cię spotkać w środku dnia
Nie trać wiary w marzenia
Tyle jest do stracenia
Pijemy za lepszy czas
Za każdy dzień, który w życiu trwa
Za każde wspomnienie, co żyje w nas
Niech żyje jeszcze przez chwilę
Etykiety:
Pijemy za lepszy czas.,
Urken,
Wilki
Subskrybuj:
Posty (Atom)