Pokazywanie postów oznaczonych etykietą uczucia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą uczucia. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 21 kwietnia 2008

Zycie zaskakuje wszystkich

Czasami interpretacja tego co się dzieje teraz jest naprawdę możliwe dopiero w przyszłości.

Myliłem się dłuższy czas temu, pewnie nie po raz ostatni. Ogarnia lekki smutek gdy się o tym pomyśli, ale nic nie mogę z tym zrobić.

Wyjątkowo mogę się pochwalić za dojrzałość i wyrozumiałość. Cieszę się ze w tamtym momencie już byłem na tyle rozwinięty, że nie przeprowadzałem kogoś przez "shit", że udało się rozstać w smutku, ale przynajmniej można sobie patrzeć w oczy i zdaje się nie było powodów żeby robić sobie wyrzutów z tego jak się to rozstrzygnęło

Tyle jeśli chodzi o przeszłość która uderza znienacka i zostawia Cię w szoku.

Heh...
To był śmieszek do tego co było niedawno :)


ps. Weekend we Wrocławiu to win XD